Rada Dzielnicy XIV - aktualności

Informujemy, iż w dniu 12 maja (wtorek) o godzinie 18 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami w sprawie zapoznania się ze wstępną koncepcją miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obszaru "Marii Dąbrowskiej - Bieńczycka"
                    
Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 104, os. Wysokie 7, organizatorem jest Biuro Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców!

ZAPROSZENIE

Pod koniec 2014 r. został przeprowadzony remont i modernizacja Filii nr 10 Nowohuckiej Publicznej w Krakowie, w wyniku którego Biblioteka zmieniła swój wizerunek zarówno pod względem programowym, jak i estetycznym, stała się placówką nowoczesną odpowiadającą na potrzeby użytkowników. Remont został przeprowadzony ze środków finansowych organizatora i Rady Dzielnicy XIV, która przeznaczyła na ten cel kwotę 3.000 zł.

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic   na  Targi   Pracy   „Majówka   z   pracą”,   które odbędą   się  8 maja   2015r. w godz. 10-14 w Nowohuckim Centrum Kultury przy ul. Jana Pawła II 232. Wydarzenie   to  skierowane   jest   w   szczególności   do   osób,   które   poszukują   zatrudnienia, zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem swojej   drogi   zawodowej.

Facebook

Czat z radnym