Rada Dzielnicy XIV - Czyżyńska Akademia Samorządności – III edycja

Sorry, you have not enough rights to view this image.Na przełomie października i listopada 2014 roku odbędzie się trzecia edycja Czyżyńskiej Akademii Samorządności. Projekt adresowany jest do uczniów wszystkich szkół średnich z Krakowa, którzy chcą poznać najważniejsze zasady funkcjonowania samorządu terytorialnego.

 

W programie akademii znajdą się m.in.: wykłady prowadzone przez nauczycieli akademickich z Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie oraz spotkania ze znanymi samorządowcami i politykami.

Udział w akademii jest bezpłatny. Aby się zgłosić wystarczy wypełnić formularz i dostarczyć do dzielnicy do dnia 13 czerwca 2014 roku. Formularz można złożyć bezpośrednio w siedzibie Rady Dzielnicy XIV (os. Dywizjonu 303, budynek nr 34) lub przesłać drogą elektroniczną na adres emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz do ściągnięcia na dole artykułu

Organizatorzy:

Rada i Zarząd Dzielnicy XIV Czyżyny

Instytut Politologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Krakowie

Ośrodek Kultury Kraków – Nowa Huta

Patronat honorowy: Bogusław Kośmider, Przewodniczący Rady Miasta Krakowa; Kazimierz Barczyk, Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego

 

Koordynatorzy: Wojciech Krzysztonek (doktorant Instytutu Politologii UP, Przewodniczący Dzielnicy XIV Czyżyny), Edward Kasztelaniec (absolwent Instytutu Politologii UP, wieloletni radny Dzielnicy XIV)

Pomysłodawca akademii: Wojciech Krzysztonek

Pobierz:
Download this file (formularzcas_3.doc)Formularz27 kB

Facebook

Z galerii